DIRECTIVA 2019-2020


PRESIDÈNCIA

President: Salvador Torres Cases

Vicepresidents:

  • Vicepresident 1: Juan Carlos Tendero
  • Vicepresident 2: Marta Salcedo Martínez

 

SECRETARIA

Secretari: Emilio Sánchez Carbonell

Secretària d'actes: Ramón Pons Marco

Vicesecretàries:

  • Ana Bort Camacho

TRESORERIA

Tresorera: María Casas Ballestar

Comptador: Carlos Javier Mora Escribano

Delegat de loteries: Conchi Seller Pérez

 

 

DELEGACIÓ DE MONUMENTS

Delegat: José Manuel Taengua Montaner

Vicedelegats:

  • Rafael Comín Chiner
  • Andres Cortés García
  • Emilio Sánchez Carbonell

 

DELEGACIÓ DE COMUNICACIÓ

Community Manager: Miguel Doménech Mestre

Vicedelegats:

  • José Bermúdez Serrano
  • Pablo Soler Ausina

 

DELEGACIÓ D'INFANTILS

Delegada: Mª Carmen Vara Benlloch

Vicedelegats d'infantils:

  • Lorena Jordá Gramaje
  • Sara Ortin Nacher
  • Carmen Torres González
  • Pilar Valero Lance
  • Sonia Vara Benlloch

 

DELEGACIÓ D'OR

Delegada: Elisa Ausina Domínguez

Vicedelegades:

  • Ana Isabel Garrote González
  • Pepi Rodríguez Rodríguez

 

DELEGACIÓ DE FESTEJOS

Delegada: José Galiana Muro

Vicedelegats:

  • Cristina Cárcel Cerveró
  • Natalia Ferrer Ocaña
  • Jéssica Marín Carbonell
  • Jose Manuel Martín Galán
  • Gerardo Marzal Navarro
  • Carlos Orejón Beltrán
  • Amparo Oro Senent
  • Víctor Sánchez Flores
  • Raquel Valverde Olivares

 

DELEGACIÓ DE PLAY-BACKS

Delegada: Laura de los Santos Martínez

Vicedelegats:

  • Elena Cubes Catalá
  • David Merino Navarro

 

RELACIONES PUBLICAS-PROTOCOLO

Delegat (RRPP): Jordi Climent Madramany

Delegat (RRPP): Pepa Jordá Gramaje

Vice-delegats (actes i protocol):

  • Betty Beneyto Cortés
  • Rafa Comín Chiner
 
   
   
   
   

DELEGACIÓ DE CASAL

Delegat en cap: Emilio Pascual Huguet

Vicedelegats:

  • Adolfo Aguilar Albuixech
  • Ricardo Cerdá Aliaga
  • Manuel Fosati Brisa

 

RESPONSABLES DE PIROTÈCNIA

  • Adolfo Aguilar Albuixech
  • Ricardo Cerdá Aliaga

ÒRGANS DE SUPORT


COMISSIÓ D'ELABORACIÓ HISTÒRIA DE LA FALLA

  • Esperanza Corella Hernández
  • Jorge Climent Madramany
  • Juan Carlos Tendero Pérez
  • Salvador Torres Cases

 

COMISSIÓ PER A L’ACTIVACIÓ DE L’ASSOCIACIÓ

  • María Casas Ballestar
  • Laura de los Santos Martínez
  • Mara Martínez Ballester
  • Fernando Murillo Palacios
  • Vicente Ros Benlloch
  • Salvador Torres Cases