DIRECTIVA 2018-2019


PRESIDÈNCIA

President: Juan Francisco Martínez Pérez

Vicepresidents:

  • Vicepresident 1 (festejos, or i protocol): Vicente Ros Benlloch
  • Vicepresident 2 (Alacant, casal i relacions institucional): Jorge Climent Madramany
  • Vicepresident 3 (infantils i playbacks): Carmen Rodríguez Molina
  • Vicepresident 4 (economia, comunicació, art i PB JCFi): Moisés Eduardo Climent Bort
  • Vicepresident 5 (secretaria i monument): Amparo Esclapés Bertomeu

 

SECRETARIA

Secretari: Fernando Murillo Palacios

Secretària d'actes: Amparo Nácher Escriche

Vicesecretàries:

  • Ana Bort Camacho
  • Esperanza Corella Hernández

 

TRESORERIA

Tresorera: María Casas Ballestar

Comptador: Carlos Mora Escribano

Delegat de loteries: Arturo Royo Ruiz

 

 

DELEGACIÓ DE MONUMENTS

Delegat: José Manuel Taengua Montaner

Vicedelegats:

  • Rafael Comín Chiner
  • Andrés Cortés García
  • Emilio Sánchez Carbonell

 

DELEGACIÓ DE COMUNICACIÓ

Community Manager: Miguel Domenech Mestre

Vicedelegats:

  • José Bermúdez Serrano
  • Pablo Soler Ausina

 

DELEGACIÓ DE RELACIONS INSTITUCIONALS

Delegat de Relacions Públiques: Vicente Tomás Tecles

Delegada d'Assumptes amb JCF: Pepa Jordá Gramage

 

 

DELEGACIÓ D'INFANTILS

Delegada: Paloma Villanueva Navarro

Vicedelegats d'infantils:

  • Débora Beltrán Jordá
  • Aarón Cruz Sánchez
  • Alicia Gutiérrez Barranquero
  • Lorena Jordá Gabarro
  • Amparo Oro Senent
  • Sonia Vara Benlloch
  • Mª Carmen Vara Benlloch

 

DELEGACIÓ D'OR

Delegada: Elisa Ausina Domínguez

Vicedelegades:

  • Mara Martínez Ballester

 

DELEGACIÓ DE FESTEJOS

Delegada: Marta Salcedo Martínez

Vicedelegats:

  • Cristina Cárcer Cerveró
  • Carlos Durán Bonora
  • José Galiana Muro
  • Amparo Jordá Gramage
  • José Manuel Martín Galán
  • Nacho Martínez Rodríguez
  • Gerardo Marzal Navarro

 

DELEGACIÓ DE PLAY-BACKS

Delegada: Marta Martínez Rodríguez

Vicedelegada: Elena Cubes Catalá

Responsable playback JCFi: Laura de los Santos Martínez

 

DELEGACIÓ D’ACTES PROTOCOLARIS

Delegada: Cristina Beneyto Cortés

Vicedelegats:

  • Betty Beneyto Cortés
  • Juan Jose Briones Maciá

 

DELEGACIÓ D’ART

Delegat: Miguel Cuevas Martínez

Vicedelegats:

  • Darío Salcedo Mompó
  • Java Martínez Ballester

 

DELEGACIÓ DE CASAL

Delegat en cap: Emilio Pascual Huguet

Vicedelegats:

  • Adolfo Aguilar Albuixech
  • Ricardo Cerdá Aliaga
  • Manuel Fosati Brisa

 

RESPONSABLES DE PIROTÈCNIA

  • Adolfo Aguilar Albuixech
  • Ricardo Cerdá Aliaga

ÒRGANS DE SUPORT


COMISSIÓ D'ELABORACIÓ HISTÒRIA DE LA FALLA

  • Esperanza Corella Hernández
  • Jorge Climent Madramany
  • Juan Carlos Tendero Pérez
  • Salvador Torres Cases

 

COMISSIÓ PER A L’ACTIVACIÓ DE L’ASSOCIACIÓ

  • María Casas Ballestar
  • Laura de los Santos Martínez
  • Mara Martínez Ballester
  • Fernando Murillo Palacios
  • Vicente Ros Benlloch
  • Salvador Torres Cases